Usługi

Usługi minikoparką

bobcat1Minikoparki BOBCAT 323 znajdujące się w naszej ofercie łączą w sobie moc
i funkcjonalność. To niezastąpiony sprzęt wszędzie tam, gdzie inwestorowi zależy na zachowaniu terenu w stanie niezniszczonym (trawniki, ogrody),
a także na szybkim i mocnym kopaniu.

 

Zsuwane gąsienice pozwalają na przeciśnięcie się przez szczelinę 98cm. Wydłużone ramię kopiące zwiększyło głębokość kopania do 230 cm.

Nasz sprzęt doskonale się sprawdza przy kopaniu fundamentów, stawów, wykopów liniowych, oczek wodnych, wykopów pod szambo, pracach przy izolacji fundamentów. Szeroka gama łyżek pozwala szybko dostosować sprzęt do wykonywanej pracy.
Z pewnością będą Państwo zadowoleni z pracy tej maszyny.

Ostatnie zlecenia: fort Srebrna Góra, ogród zimowy Świebodzice, przyłącza elektryczne Kamienna Góra, niwelacja tereny Szczawno-Zdrój..

20190321_075645

Usługi miniładowarką

„DOŚWIADCZENIE I SOLIDNOŚĆ”

Nasza miniładowarka Wacker Neuson 701 to doskonały sprzęt do prac ziemnych. Świetnie sprawdza się tam , gdzie duży sprzęt nie jest w stanie wjechać, lub gdzie wymagana jest precyzja wykonania. Mała, zwrotna, szybka maszyna dokonuje „cudów” w trudnym terenie. Potrafi rozwieźć materiał, wyrównać teren, załadować ciężarówkę. Wyposażona także w widły potrafi transportować palety w żądane miejsce.